Şifreleme Virüsü Çözümü

Cryptolocker gibi bir çok şifreleme virüsünün çözümünü sağlayarak, zarar gören dosyaların kurtarılması işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Veri Kurtarma

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar ve çevre bileşenlerinin tamir, bakım ve onarım işlerini garantili ve sorunsuz olarak yapmaktayız.

Web Tasarım

Kurumsal olarak ya da E-Ticaret olarak ihtiyaç duyulan web sayfasının tasarlanması, yönetilmesi ve düzenlenmesi gibi profesyonel çalışmaları yapmaktayız.

Ağ Kurulumu & Yönetimi

İşletme içerisinde yer alan elektronik ürünlerin ağ üzerindeki konfigrasyonunu yaparak cihazların sorunsuz ve işletme içi yönetimini sağlayarak güvenli bir ağ ortamı sağlıyoruz.

Server Kurulum & Yönetimi

Birden fazla kullanıcın olduğu ortamlarda kullanıcıların ve ağın yönetimi için gerekli olan sistemi kuruyor, düzenliyor ya da sorunsuz yönetimini sağlıyoruz.

BİLGİ İŞLEM DANIŞMANLIĞI

Firmanın A'dan Z'ye bütün teknolojik ürünlerinin yönetilmesi, eksik ürünlerinin tedariği, doğru çalışmayan ürünlerinin doğru şekilde konfigre edilemsi gibi bütün IT işlemlerin desteğini vermekteyiz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Müşterilerin ihtiyaç duydukları yazılımların konfigrasyonunu yaparak firmaya özel yazılım geliştirmekteyiz.

SEO & GOOGLE REKLAMLARI

Seo Yönetimi hizmeti Web Sayfalarının ihtiyaç duydukları, google'da gözükmelerini sağlayan en önemli hizmettir. Profesyonel SEO desteği hizmetini de vermekteyiz. Aynı alandaki firmalarla rekabet etmek ve pazarda yer alabilmek için gerekli olan en önemli şeylerden bir diğeri de Google Reklamları'dır. Google Reklamları sizin ve işinizin tanılırlığı için oldukça önemlidir.